Świętujemy roczek Kudełków na blogspocie!


Mija rok Czarnych Kudełków w Blogspot.
  
W poprzednim poście obiecałam Wam wpis, w którym miałam zamiar opisać akcję planowaną przeze mnie od dłuższego czasu. Niestety, musicie poczekać na niego jeszcze te parę dni, ponieważ ten dzisiejszy koniecznie musiał pojawić się wcześniej. Dokładnie dzisiaj i dokładnie o tej godzinie. Dlaczego? Ponieważ 


Tak jest. Po pełnych dwunastu miesiącach zdmuchuję wirtualną świeczkę na wirtualnym torcie. Rok temu nie przypuszczałam nawet, że dziś będę tu gdzie jestem. Mam fajne zaplecze czytelników, aktywnych ludzi, którzy wraz ze mną tworzą to miejsce i jest mi z tym naprawdę dobrze. Psi świat to jest zdecydowanie TO!

Jak to się zaczęło?
 

Po prostu zasiadłam przed komputerem, założyłam konto w Google i potem uruchomiłam bloga. Tak naprawdę nie miałam bladego pojęcia po co ten blog zakładam. Wystarczały mi konta na Instagramie i Facebooku. Ale spodobał mi się ten blogowy pęd, te posty, komentarze, czytelnicy. Zapragnęłam tego samego. Dzielenia się czymś więcej, niż krótkimi komentarzami pod zdjęciami.

Po roku czasu…

Wiem na pewno, że nadal będę pisać. Nie wiem z jaką częstotliwością
(jak widać ze mną nigdy nic nie wiadomo :D), nie planuję tematyki tekstów. Tak naprawdę nie ma to na obecną chwilę znaczenia. Psia blogosfera sama w sobie jest cudowna i każdy wpis zawiera w sobie coś magicznego. Chyba wiecie o czym mówię? :)
 

W ciągu tego roku na blogu pojawiło się 36 tekstów (łącznie z tym). Mam grono czytelników i wciąż przybywają nowi. Powiem Wam za to, że rozwój bloga, sam w sobie, bardzo mnie zadowala i motywuje do tego, aby nadal dążyć do jego doskonalenia. Tak naprawdę mój sukces to nasz wspólny sukces. Każdy z Was w pewien sposób tworzy to miejsce.

Szablon na blogu zmieniałam multum razy. Chyba dopiero teraz mam to, co chciałam. Jest prosto, schludnie i czytelnie. Tak w sam raz.

Nawet swoją pracę licencjacką poświęciłam psim blogom!


Dotrzymam słowa w stosunku do samej siebie i mam nadzieję, że nadal będę szła do przodu. I mam nadzieję, że nadal będziecie ze mną.

Dziękuję każdemu, kto sprawił, że się uśmiechnęłam. Jesteście wielką motywacją.


Dzięki!

10 komentarzy:

 1. Sto lat sto lat... Co tu się rozpisywać, oby kolejny rok był tak udany jak ten, albo nawet lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Długiego blogowania życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby tych lat było jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. AAAAA to już rok! <3 :D Życzę Wam jeszcze więcej czytelników, komentarzy i obserwatorów!

  Pozdrawiamy,
  https://rudoszorstkiteam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twojego bloga! To już rok... Jak ten czas szybko mija ;) Życzmy Wam jeszcze paru lat tutaj, jeszcze więcej obserwatorów i komentarzy, bo naprawdę na to zasługujecie :)
  smallshaggy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo dziewczyny! Do następnego roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego :) Życzę jak najwięcej lat w psim świecie <3

  http://skundlowani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby takich lat było jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Że też mnie tu wcześniej nie było! Nadrabiam czym prędzej :)
  Z ciekawości zapytam: to jak brzmiał/brzmi temat Twojej pracy licencjackiej? Toż to nawet o takich rzeczach można pisać? Super!
  Będziemy zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie pamiętam jak trafiłam na Twój blog, ale bardzo się cieszę, że to się stało :D Lubię tutaj wpadać na nowy post, czytać co się dzieje u Ciebie i u Neli.
  Życzę kolejnych lat spędzonych na blogerze. :D

  Pozdrawiam
  with-astra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń