Fotoobraz od Saal Digital

Obraz na ścianie potrafi odmienić każde wnętrze. Ta niewielka dekoracja wyznacza stylistykę pomieszczenia i sprawia, że wydaje się być bardziej przytulne. Doskonałym sposobem na ozdobienie mieszkania jest zakup obrazu z własną fotografią. Taki fotoobraz jest również świetną pamiątką lub prezentem dla ukochanej osoby.
Wpis powstał we współpracy z firmą Saal Digital. Dzięki jej uprzejmości mogłyśmy przetestować fotoobraz na płycie Dibond w formacie 40x60 cm :)


*Uwaga! Słaba jakość zdjęć! Lustrzanka w naprawie :(  
 
Fotoobraz tworzymy w prostej aplikacji, która jest dostępna do ściągnięcia na stronie firmy. Wybieramy w niej wszystkie szczegóły techniczne i zdjęcie, które chcemy oddać do druku. Aplikacja jest czytelna i intuicyjna.
Po szybkim procesie projektowania obraz jest gotowy do zamówienia. Fajnym pomysłem jest możliwość zapisania projektu, żeby móc wrócić do niego później. Sama korzystałam z tej funkcji dobrych kilka razy, bo wciąż wahałam się nad wyborem zdjęcia. Od początku chciałam wydrukować portret Neli, który wykonałam podczas sesji zimowej, ale ostatnią majówkę spędziłyśmy nad morzem i udało mi się cyknąć parę zdjęć na plaży. Ostatecznie wybrałam właśnie jedno z tych zdjęć.Chciałam, żeby mój fotoobraz był na cienkiej, matowej płycie aluminiowej, więc wybór padł na Dibond. Matowa powierzchnia prezentuje się bardzo elegancko i pasuje do wnętrza. Może być również stosowana na zewnątrz, ponieważ jest stabilna, trwała i odporna na warunki pogodowe. 

Ja swoją Nelę powieszę w pokoju w domu rodzinnym. Wybrałam mocowanie standardowe, które jest stworzone do samodzielnego montażu. Obraz wystarczy jedynie przykleić do ściany. 


Na zamówienie czekałam trzy, cztery dni? Wiem, że realizacja trwała bardzo krótko i zdziwiłam się, kiedy kurier zapukał do moich drzwi. Fotoobraz podróżował do nas, aż z Niemiec, więc jest to naprawdę krótki czas biorąc pod uwagę, że wlicza się w niego również wykonanie produktu. Pomimo długiej drogi dotarł bez szwanku. Został zapakowany w solidny karton i dodatkowo zabezpieczony folią. Nie było mowy o jakimkolwiek zniszczeniu. 


Chyba najbardziej obawiałam się kolorystyki zdjęcia. Nieraz bywa tak, że fotografie wyglądają inaczej na komputerach i inaczej w rzeczywistości, ale w tym przypadku mój strach był bezpodstawny. Kolory zostały odwzorowane i nawet gdybym chciała, i tak nie mogę się do nich przyczepić. Wszystko jest wykonane profesjonalnie. Całość wygląda pięknie i cieszę się, że to cudo będzie zdobiło mój pokój. Dla psiarzy to już w ogóle dodatkowa frajda mieć coś z wizerunkiem swojego psa. 
Jeżeli i Wy chcecie, żeby w Waszym pokoju zawisł piękny obraz ze zdjęciem ukochanego czworonoga, to zapraszam do Saal Digital. Z czystym sercem polecam bezproblemowy proces projektowania, szybkość realizacji zamówienia, kontakt z klientem oraz sam produkt, który jest wykonany z niebywałą starannością i dokładnością. Saal Digital ma w swojej ofercie ogromny wybór różnych rodzajów (mnie też już korcą inne!) i rozmiarów fotoobrazów oraz innych produktów, które możecie stworzyć ze swoimi zdjęciami. Takie dzieła są bezcenne, bo przez lata można wracać do nich i podziwiać zrobione przez siebie fotografie.

2 komentarze:

  1. Bardzo efektowna ozdoba wnętrza:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł na wystrój wnętrza...choć mi o wiele bardziej przypadła do gustu fotoksiążka tej firmy. Gdyby w moim portfelu znalazło się więcej oszczędności, to na pewno coś bym zamówiła (jako, że jestem maniakiem robienia zdjęć). Jednak przez najbliższych kilka miesięcy muszę się zadowolić marnymi groszami, więc stronę firmy dodaję do zakładek, aby czekała na ten moment, w którym zrobię tam swoje pierwsze zakupy :D

    OdpowiedzUsuń