Czarne Kudełki wreszcie wracają do blogowania


Po miesiącu głuchej ciszy w końcu mogę to napisać: wracamy do psiej blogosfery!

Ostatni okres był dla nas bardzo trudny. No dobra. Bardziej dla mnie, bo Nela jadła, spała i pachniała, czyli żyła sobie jak gdyby nigdy nic. Ja natomiast wylewałam z siebie siódme poty, mierząc się z brutalną rzeczywistością zwaną życiem. 

To był mój ostatni rok na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zaliczenie sesji, przygotowanie i obronienie pracy dyplomowej oraz uporanie się ze wszystkimi dokumentami na koniec studiów doprowadzały mnie do płaczu. Moje myśli kręciły się wokół studenckich spraw, które musiałam pozałatwiać przed ostatecznym terminem. Nie potrafiłam znaleźć czasu na uaktualnienia z naszego życia, na pisanie postów oraz na robienie i przerabianie zdjęć. I mam nadzieję, że w tym momencie każdy Czytelnik, który czekał na jakiś znak na naszych stronach, wybaczy nam tę długą nieobecność, bo ona naprawdę nie była spowodowała moim lenistwem a brakiem chwili wolnego ♥ 

Udało mi się rozprawić się ze wszystkimi problemami, a 5 lipca moja przygoda (i nerwy i łzy i wyrywanie sobie włosów z głowy) w końcu się skończyła! Obroniłam swoją pracę licencjacką i tym samym zakończyłam bydgoski epizod w moim życiu. W tej chwili staram się o przyjęcie na studia magisterskie do Gdańska, ale co ja będę Wam o tym pisać, skoro nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że w końcu mogę odpocząć, odetchnąć i zająć się Czarnymi Kudełkami. Kurz z komputera otrzepany, aparat odkurzony. I nawet sił jakby więcej! Wracamy z nową energią i pomysłami na nowe posty o kreatywnym spędzaniu czasu z psem, nauce sztuczek, dbaniu o czworonoga oraz o produktach, w które warto zainwestować. Przez najbliższe miesiące przewiduję około dziesięć recenzji, a to wszystko dlatego, że od dłuższego czasu testujemy różne artykuły w ramach plebiscytu Top for Dog 2016 ;) Stay tuned! 


Dziękuję wszystkim, którzy cierpliwie czekali i wierzyli, że wrócimy. Pozdrawiam Was ciepło i do następnego!


PS W przerwie między nauką a lataniem po mieście udało mi się co nieco naskrobać dla magazynu Dog&Sport. W najnowszym numerze znajdziecie artykuł mojego autorstwa o psiej blogosferze. Serdecznie zapraszam do czytania :)


PS2 Szykuje się konkurs. Już niedługo! 


7 komentarzy:

 1. Fajnie,że wracacie :).
  Dlaczego ja nie wiedziałam,że przebywacie w Bydgoszczy, ach szkoda :D. Mnie czeka jeszcze trochę czasu na UTP bo nie wiem czy mogę robić mgr z innego kierunku. Ale ostatecznie na pewno nie zostanę w tym mieście :P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie wracacie! Czułam taką pustkę, gdy nie mogłam czytać Waszych postów :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że udało Ci się wszystko zakończyć pozytywnie na studiach :D Teraz czekam na więcej postów u Was na blogu! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I my czekamy na więcej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem życie, daje nam zbyt w kość. Jednak nie należy poddawać się, tylko podnieść i iść dalej na przód.

  Super, że wracacie <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że wróciłyście :)
  I gratuluję wszystkich sukcesów i życzę kolejnych!

  OdpowiedzUsuń