O nasNELA
 (Nell, Nelka, Nelcia, Neli)
rasa: kundelek
data urodzenia: 24.05.2014
waga: 7kg
wzrost: 32 cm
długość grzbietu: 37 cm
obwód szyi: 34 cm

Cześć, jestem Kamila :)
Psy towarzyszą mi całe życie i są moją wielką miłością. Nie wyobrażam sobie, żeby w domu mogło ich kiedykolwiek zabraknąć. Wspólne spędzanie czasu, godziny zabaw i opieki przerodziły się w pasję, która sprowadziła mnie na drogę internetu, potem do założenia konta na Instagramie i Facebooku, aż wreszcie do powstania bloga.

Aktualnie mam 24 lata. Lubię gotować, fotografować i amatorsko realizować projekty w Adobe Lightroom, Adobe Photoshop i Sony Vegas. Najchętniej przeleżałabym całe dnie, nie wychodząc z łóżka. Nie lubię się spóźniać i nie cierpię, kiedy inni się spóźniają. Mam bzika na punkcie psich gadżetów, fotografii i jej edycji. Interesuję się również astronomią, koreańskimi kosmetykami oraz marketingiem.

Nela jest moim drugim psem, zaraz po Sonii (cocker spanielce), którą pożegnałam w kwietniu 2014 roku. Nela miała być Yorkiem. Miała. Bo nie jest. Ale jest największym skarbem, jaki mogłam sobie wymarzyć. To pełna energii, zwariowana i kochająca psina, która całą sobą cieszy się, kiedy wracam do domu po ciężkim studiowaniu. Psina, która uśmiecha się do mnie co minutę, skacze na mnie jak kangurzyca, bawi ze mną do utraty sił i zjada wszystkie słodkości w mgnieniu oka. To kundelka, ale o wielkim sercu i szczerym spojrzeniu, w którym widzę psią miłość, taką do końca świata i jeszcze dłużej. I tę jej pierwotną dzikość, ale to nieważne :)


Udowodnimy, że małe mieszane potrafi dokonać wielkich rzeczy. Naszym celem jest całkowite zdominowanie świata.


1 komentarz:

  1. Ojesu! Nela naprawdę jest podobna do mojej Goyi, choć długość sierści jest tu nieco odwrotna, moja ma dłuższą na pyszczolu niż reszcie ciałka, z kolei u Twojej jest odwrotnie (no chyba, że przycinasz jej sierść na pyszczku) :D Ale nawet uszi mają takie wielkie! *-* Kochana mała klucha - wyściskać proszę! :)

    OdpowiedzUsuń